Löydät meidät
Tampereelta ja Vantaalta

Olemme avoinna:
MA-PE 10:00-18:00 LA 10:00-15:00

Muulloin sopimuksen mukaisesti.

Bilar99e Tampere

Pyrynkatu 5, 33900 Tampere
Puh. 0400 195 945

Bilar99e Vantaa

Vetokuja 1, 01610 Vantaa
Puh. 040 551 9506

Tampere

Jimi Mäkinen | Myynti
040 0174943
jimi.makinen@bilar99e.com

Vili Ylikulju | Myynti
040 6528407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Visa Sappinen | Myynti
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Mari-Anne Manninen | Myynti
040 5516075
mari-anne.manninen@bilar99e.com

Heikki Liljemark | Myynti
040 7550170
heikki.liljemark@bilar99e.com

Elia Väyrynen | Myynti
0400 195945
elia.vayrynen@bilar99e.com

Mikko Jokelainen | Ostot
0400 723897
mikko@bilar99e.com

Arne Nystedt | Ostot
044 9742354
arne.nystedt@bilar99e.com

Johanna Järvinen | Sihteeri
040 1520066
johanna.jarvinen@bilar99e.com

Merja Plusisaari | Sihteeri
040 7070475
merja.plusisaari@bilar99e.com

Aleksi Saraste | Myynnin tuki ja valokuvaus
050 4949017
aleksi.saraste@bilar99e.com

Jussi Somero | Markkinointi
040 013 9726
jussi.somero@bilar99e.com

Samuli Raunio | Tuonti ja korjaustoiminta
045 2084522
samuli.raunio@bilar99e.com

Vantaa

Kim Strömberg | Myynti
045 1480445
kim.stromberg@bilar99e.com

Oliver Gauffin | Myynti
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Esa Perttula | Myynti
040 0448086
esa.perttula@bilar99e.com

Henri Truve | Myynti
040 7700705
henri.truve@bilar99e.com

Tommy Nguyen | Myynti
040 6802880
tommy.nguyen@bilar99e.com

Tommi Jokelainen | Myynti
040 5519506
tommi.jokelainen@bilar99e.com

Iikka Karhumaa | Myynti ja Ostot
040 5544710
iikka.karhumaa@bilar99e.com

Teemu Nevalainen | Myynti
040 3503982
teemu.nevalainen@bilar99e.com

Guillermo Aliata | Myynnin tuki ja valokuvaus | English
040 5403585
guillermo.aliata@bilar99e.com