Löydät meidät
Tampereelta, Vantaalta ja Espoosta

Olemme avoinna:
MA-PE 10:00-18:00 LA 10:00-15:00

Muulloin sopimuksen mukaisesti.

Bilar99e Tampere

Pyrynkatu 5, 33900 Tampere
Puh. 040 550 3323

Bilar99e Vantaa

Vetokuja 1, 01610 Vantaa
Puh. 040 551 9506

Bilar99e Espoo

Nihtisillankuja 5, 02630 Espoo
Puh. 040 060 4494

Tampere

Jimi Mäkinen | Myynti
040 0174943
jimi.makinen@bilar99e.com

Vili Ylikulju | Myynti
040 6528407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Visa Sappinen | Myynti
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Mari-Anne Manninen | Myynti
040 5516075
mari-anne.manninen@bilar99e.com

Sasu Sydänmaa | Myynti
040 013 9726
sasu.sydanmaa@bilar99e.com

Mikko Jokelainen | Ostot
0400 723897
mikko@bilar99e.com

Arne Nystedt | Ostot
044 9742354
arne.nystedt@bilar99e.com

Samuli Raunio | Tuonti ja korjaustoiminta
045 2084522
samuli.raunio@bilar99e.com

Johanna Järvinen | Sihteeri
040 1520066
johanna.jarvinen@bilar99e.com

Merja Plusisaari | Sihteeri
040 7070475
merja.plusisaari@bilar99e.com

Aleksi Saraste | Myynnin tuki ja valokuvaus
050 4949017
aleksi.saraste@bilar99e.com

Jussi Somero | Markkinointi
040 013 9726
jussi.somero@bilar99e.com

Vantaa

Oliver Gauffin | Myynti
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Esa Perttula | Myynti
040 0448086
esa.perttula@bilar99e.com

Henri Truve | Myynti
040 7700705
henri.truve@bilar99e.com

Tommy Nguyen | Myynti
040 6802880
tommy.nguyen@bilar99e.com

Tommi Jokelainen | Myynti
040 5519506
tommi.jokelainen@bilar99e.com

Iikka Karhumaa | Myynti ja Ostot
040 5544710
iikka.karhumaa@bilar99e.com

Teemu Nevalainen | Myynti
040 3503982
teemu.nevalainen@bilar99e.com

Jere Rättyä | Myynti
040 1912352
jere.rattya@bilar99e.com

Eetu Sutinen | Myynti
040 0448708
eetu.sutinen@bilar99e.com

Guillermo Aliata | Myynnin tuki ja valokuvaus | English
040 5403585
guillermo.aliata@bilar99e.com

Espoo

Kim Strömberg | Myynti
040 3508868
kim.stromberg@bilar99e.com

Niklas Sorvala | Myynti
040 5846252
niklas.sorvala@bilar99e.com

Antti Nevala | Myynti
040 0604494
antti.nevala@bilar99e.com

Elia Väyrynen | Ostot ja Myynti
0400 195945
elia.vayrynen@bilar99e.com