Yhteystiedot - Bilar99e
NÄYTÄ
AUTOHAKU
NÄYTÄ
TULOKSET

Löydät meidät
Tampereelta, Vantaalta ja Espoosta

Olemme avoinna:
MA-PE 10:00-18:00 LA 10:00-15:00

Muulloin sopimuksen mukaisesti.

Bilar99e Tampere

Pyrynkatu 5, 33900 Tampere
Puh. 040 652 8407

Bilar99e Vantaa

Vetokuja 1, 01610 Vantaa
Puh. 040 551 9506

Bilar99e Espoo

Nihtisillankuja 5, 02630 Espoo
Puh. 040 060 4494

Tampere

Jimi Mäkinen | Myynti
040 017 4943
jimi.makinen@bilar99e.com

Vili Ylikulju | Myynti
040 652 8407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Visa Sappinen | Myynti
040 550 3323
visa.sappinen@bilar99e.com

Mari-Anne Manninen | Myynti
040 551 6075
mari-anne.manninen@bilar99e.com

Sasu Sydänmaa | Myynti
040 013 9726
sasu.sydanmaa@bilar99e.com

Isto Paavola | Myynti
044 491 8840
isto.paavola@bilar99e.com

Jaakko Hakala | Myynti
044 491 8814
jaakko.hakala@bilar99e.com

Mikko Jokelainen | Ostot
0400 723 897
mikko@bilar99e.com

Samuli Raunio | Tuonti ja korjaustoiminta
045 208 4522
samuli.raunio@bilar99e.com

Johanna Järvinen | Sihteeri
040 152 0066
johanna.jarvinen@bilar99e.com

Merja Plusisaari | Sihteeri
040 707 0475
merja.plusisaari@bilar99e.com

Aleksi Saraste | Myynnin tuki ja valokuvaus
050 494 9017
aleksi.saraste@bilar99e.com

Vantaa

Guillermo Aliata | Myynnin tuki ja valokuvaus | English
040 540 3585
guillermo.aliata@bilar99e.com

Tommi Jokelainen | Ostot
040 551 9506
tommi.jokelainen@bilar99e.com

Iikka Karhumaa | Ostot
040 554 4710
iikka.karhumaa@bilar99e.com

Juhani Lahtinen | Ostot
040 550 5304
juhani.lahtinen@bilar99e.com

Espoo

Kim Strömberg | Myynti
040 350 8868
kim.stromberg@bilar99e.com

Niklas Sorvala | Myynti
040 584 6252
niklas.sorvala@bilar99e.com

Elia Väyrynen | Ostot ja Myynti
0400 195 945
elia.vayrynen@bilar99e.com

Patrik Hakkarainen | Myynti, Sales 
0400 604 494
patrik.hakkarainen@bilar99e.com

Tomi Siurua | Myynti
0400 448 978
tomi.siurua@bilar99e.com

Check here