Yhteystiedot - Bilar99e
NÄYTÄ
AUTOHAKU
NÄYTÄ
TULOKSET

YHTEYSTIEDOT

AUKIOLOAJAT

MA-PE 10:00-18:00

LA 10:00-15:00

Muulloin sopimuksen mukaisesti.

TOIMIPISTEET JA MYYJÄT

Tampere

OSOITE

Pyrynkatu 5, 33900 Tampere

Tampere myynti 034331179

Myynti

Suomi

Jeremias Hakala | Myynti
050 305 1378
jeremias.hakala@bilar99e.com

Suomi Englanti

Isto Paavola | Myynti
044 491 8840
isto.paavola@bilar99e.com

Suomi

Jaakko Hakala | Myynti
044 491 8814
jaakko.hakala@bilar99e.com

Suomi

Vili Ylikulju | Myynti ja ostot
040 6528407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Suomi Englanti

Visa Sappinen | Myynti ja ostot
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Suomi

Jimi Mäkinen | Myynti
040 0174943
jimi.makinen@bilar99e.com

Suomi

Mari-Anne Manninen | Myynti
040 5516075
mari-anne.manninen@bilar99e.com

Ostot

Suomi

Vili Ylikulju | Myynti ja ostot
040 6528407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Suomi Englanti

Visa Sappinen | Myynti ja ostot
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Suomi

Arne Nystedt | Ostot
044 9742354
arne.nystedt@bilar99e.com

Suomi

Mikko Jokelainen | Ostot
0400 723897
mikko@bilar99e.com

Taloushallinto

Suomi

Merja Plusisaari | Sihteeri
040 7070475
merja.plusisaari@bilar99e.com

Suomi

Johanna Järvinen | Sihteeri
040 1520066
johanna.jarvinen@bilar99e.com

Huolto

Suomi

Samuli Raunio | Tuonti ja korjaustoiminta
045 2084522
samuli.raunio@bilar99e.com

Kaivoksela

OSOITE

Vetokuja 1,
01610 Vantaa

Puh. 040 551 9506

Myynti

Suomi

Joona Pulkkanen | Myynti
0400 448 978
joona.pulkkanen@bilar99e.com

Suomi Englanti

Oliver Gauffin | Myynti ja ostot
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Suomi

Eetu Sutinen | Myynti
040 0448708
eetu.sutinen@bilar99e.com

Suomi Englanti

Henri Truve | Myynti
040 7700705
henri.truve@bilar99e.com

Suomi

Guillermo Aliata | Myynnin tuki ja valokuvaus | English
040 5403585
guillermo.aliata@bilar99e.com

Ostot

Suomi Englanti

Oliver Gauffin | Myynti ja ostot
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Suomi

Tommi Jokelainen | Ostot
040 5519506
tommi.jokelainen@bilar99e.com

Suomi

Iikka Karhumaa | Ostot
040 5544710
iikka.karhumaa@bilar99e.com

Suomi

Juhani Lahtinen | Ostot
040 550 5304
juhani.lahtinen@bilar99e.com

Espoo

OSOITE

Nihtisillankuja 5,
02630 Espoo

Puh. 040 060 4494

Myynti

Suomi

Kim Strömberg | Myynti
040 3508868
kim.stromberg@bilar99e.com

Suomi

Esa Perttula | Myynti ja ostot
040 0448086
esa.perttula@bilar99e.com

Ostot

Suomi Englanti

Elia Väyrynen | Ostot
0400 195945
elia.vayrynen@bilar99e.com

Suomi

Esa Perttula | Myynti ja ostot
040 0448086
esa.perttula@bilar99e.com

PALAUTELOMAKE

Hei!

Mielipiteesi ja palautteesi on meille tärkeä! Käsittelemme kaikki palautteet ja pyrimme jatkuvasti kehittämään toimintaamme.

Millainen oli kokemuksesi meillä? Miten voisimme palvella paremmin? Oliko kokemuksesi positiivinen?

Tällä lomakkeella voit antaa palautetta kaikesta meidän toimintaan liittyvästä. Esimerkiksi kotisivujen toimivuus, asiakaspalvelu, myyntitilanne,
kotiintoimitus, Bilar-Turva ja Bilar-Kasko on asioita mistä kuulemme mielellään.

Arvostamme palautettasi, kiitos!