Yhteystiedot - Bilar99e

NÄYTÄ
AUTOHAKU
NÄYTÄ
TULOKSET

Suuren kävijämäärän vuoksi sivuston latausaika on pidentynyt.

500 € Cashback auton ostajalle

YHTEYSTIEDOT

AUKIOLOAJAT

MA-PE 10:00-18:00
LA 10:00-15:00

Muulloin sopimuksen mukaisesti.

TOIMIPISTEET JA MYYJÄT

Tampere

OSOITE

Pyrynkatu 5, 33900 Tampere

Tampere myynti 034331179

Myynti

Suomi

Mikko Lötjönen | Myynti
+358 50 330 2607
mikko.lotjonen@bilar99e.com

Suomi

Matias Kankkonen | Myynti
050 4718480
matias.kankkonen@bilar99e.com

Suomi Ruotsi Englanti

Lassi Ruohonen | Myynti
040 674 6046
lassi.ruohonen@bilar99e.com

Suomi Englanti

Isto Paavola | Myynti
044 491 8840
isto.paavola@bilar99e.com

Suomi

Iisakki Eskola | Myynti
050 471 1414
iisakki.eskola@bilar99e.com

Suomi Englanti

Joonas Koivula | Myynti
050 5925258
joonas.koivula@bilar99e.com

Suomi Englanti

Visa Sappinen | Myyntipäällikkö + ostot
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Ostot

Suomi Englanti

Visa Sappinen | Myyntipäällikkö + ostot
040 5503323
visa.sappinen@bilar99e.com

Suomi

Vili Ylikulju | Ostot
040 6528407
vili.ylikulju@bilar99e.com

Suomi

Mikko Jokelainen | Ostot
0400 723897
mikko@bilar99e.com

Taloushallinto

Suomi

Jasmin Kankkonen | Sihteeri
050 4318 906
jasmin.kankkonen@bilar99e.com

Suomi

Merja Plusisaari | Sihteeri
040 7070475
merja.plusisaari@bilar99e.com

Suomi

Johanna Järvinen | Sihteeri
040 1520066
johanna.jarvinen@bilar99e.com

Huolto

Suomi

Tapsa Bodibe | Tuonti ja korjaustoiminta
050 471 8777
tapsa.bodibe@bilar99e.com

Kaivoksela

OSOITE

Vetokuja 1,
01610 Vantaa

Puh. 09 3152 3550

Myynti

Suomi Englanti

Aku Kaukiainen | Myynti
044 901 6826
aku.kaukiainen@bilar99e.com

Suomi Englanti Kurdi

Grigoriy Kojonen | Myynti
050 413 6845
grigoriy.kojonen@bilar99e.com

Suomi Englanti

Henry Simonen | Myynti
050 328 6872
henry.simonen@bilar99e.com

Suomi Englanti

Henri Truve | Myynti
040 7700705
henri.truve@bilar99e.com

Suomi

Guillermo Aliata | Myynnin tuki ja valokuvaus | English
040 5403585
guillermo.aliata@bilar99e.com

Ostot

Suomi Englanti

Niko Kankkunen | Myyntipäällikkö + ostot
044 9016829
niko.kankkunen@bilar99e.com

Suomi

Tommi Jokelainen | Ostot
040 5519506
tommi.jokelainen@bilar99e.com

Suomi

Iikka Karhumaa | Ostot
040 5544710
iikka.karhumaa@bilar99e.com

Suomi Englanti

Juhani Lahtinen | Ostot
040 550 5304
juhani.lahtinen@bilar99e.com

Espoo

OSOITE

Nihtisillankuja 5,
02630 Espoo

Puh. 09 3152 3560

Myynti

Suomi Englanti

Oliver Gauffin | Myyntipäällikkö + ostot
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Ostot

Suomi Englanti

Oliver Gauffin | Myyntipäällikkö + ostot
040 5505931
oliver.gauffin@bilar99e.com

Taloushallinto

Suomi

Esa Perttula | Jälkimarkkinointi
09 3152 3560
reklamaatio@bilar99e.com

PALAUTELOMAKE

Hei!

Mielipiteesi ja palautteesi on meille tärkeä! Käsittelemme kaikki palautteet ja pyrimme jatkuvasti kehittämään toimintaamme.

Millainen oli kokemuksesi meillä? Miten voisimme palvella paremmin? Oliko kokemuksesi positiivinen?

Tällä lomakkeella voit antaa palautetta kaikesta meidän toimintaan liittyvästä. Esimerkiksi kotisivujen toimivuus, asiakaspalvelu, myyntitilanne,
kotiintoimitus, Bilar-Turva ja Bilar-Kasko on asioita mistä kuulemme mielellään.

Arvostamme palautettasi, kiitos!