Ford Fiesta 2009

1,25 60hv Trend M5 5-ov / Suomi-auto / Seuraava katsastus 10/26 / 2x Renkaat / - YritysOutlet - Myydään vain yrityksille - Siisti Suomi-auto pitkäaikaiselta omistajalta!

Ford Fiesta 2009

1,25 60hv Trend M5 5-ov / Suomi-auto / Seuraava katsastus 10/26 / 2x Renkaat / - YritysOutlet - Myydään vain yrityksille - Siisti Suomi-auto pitkäaikaiselta omistajalta!
Vain yrityksille  2 200 € Toimistokulut 99 €
  • 221 000 km
  • Manuaali
  • Bensiini
  • Turku
– Tämä auto myydään YritysOutlet -valikoimasta vain yritykselle
Suomi-auto
Huoltokirja
MUKAVUUSVARUSTEET:
Radio ja CD-soitin
Audio sisääntuloliitäntä (aux-in)
AJOVALOT:
ISTUIMET JA VERHOILU:
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
YLEISIMMÄT VARUSTEET:
Ilmastointi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköisesti säädettävät sivupeilit
Penkinlämmittimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
2 x Avain
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Kahdet renkaat
Vanteet kesä- ja talvirenkaissa
Rekisterinumero
CHK-249
Katsastettu
2025-10-29
Vaihteisto
Manuaali
Hinta
alk. 69 €/kk2 200 €
Korimalli
Viistoperä
Vetotapa
Etuveto
Mittarilukema
221 000 km
Ovien lukumäärä
4
Väri
Sininen
Vuosimalli
2009
Henkilömäärä
5
Sijainti
Turku
Käyttövoima
Bensiini
Kulutus ja päästöt
Maantie
4,3 l/100km
Kaupunki
7,3 l/100km
Yhdistetty
5,4 l/100km
Suorituskyky
Iskutilavuus
1242 cm³
Teho
60 hv / 45 kW 
Huippunopeus
152 km/h
Mitat ja paino
Pituus x Leveys x Korkeus
4078×1722×1481 mm
Omamassa
1054 kg
Max vetopaino
500 kg
Kuukausierä 50,23 €/kk
Sopimusaika 72 kk
Rahoitettava osuus 2 748,99 €
Hintaerittely
Korko 2,49 %
Käsittelykulut 19 €/kk
Luottokustannukset 2 136,5 €
Viimeinen suurempi erä 800 €
Luottohinta 5 734,5 €
Perustamiskulut 499,99 €
Todellinen vuosikorko 23,38 %
Toimistokulut 349 €

Rahoituslaskelma on suuntaa antava ja edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen ja kaskovakuutuksen. Korko ja muut ehdot määräytyvät hakemuksen ja kokonaisuuden mukaan tapauskohtaisesti.

Lisätiedot

*YritysOutlet valikoima on suunnattu yrityksille ja autoalan toimijoille, jotka etsivät mahdollisuuksia ja löytöjä automarkkinoilta. Valikoimasta löydät markkinahintaa edullisempia vaihtoehtoja esimerkiksi suuremman ajomäärän, iän tai pientä laittoa kaipaavan kunnon vuoksi. Autot myydään rehdisti ja avoimesti mitään piilottelematta ja sellaisina kuin ne ovat – suoraan varastostamme.*

*This vehicle is not available for sale to consumer customers. This vehicle is only available for sale to businesses.*

*Seuraava katsastus 10/2026! Kaksin renkain vanteineen varusteltu Suomi-auto etsii seuraavaa omistajaa! Myydään vain yrityksille tuulilasin särön ja peruskuluman vuoksi*

*Soita tästä autosta P*0931523566 Saat myös halutessasi videon ja tarvittavat lisätiedot whatsappiin.*

Tämä auto myydään vain yritykselle!

YritysOutlet – Oikoreitti fiksuihin hankintoihin

YritysOutlet -valikoima on tarkoitettu yrityksille ja autoalan toimijoille, jotka etsivät mahdollisuuksia ja löytöjä automarkkinoilta. Kategorian autoista löydät markkinahintaa edullisempia vaihtoehtoja esimerkiksi suuremman ajomäärän, iän tai pientä laittoa kaipaavan kunnon vuoksi. Autot myydään rehdisti ja avoimesti mitään piilottelematta sellaisina kuin ne ovat – suoraan varastostamme.

YritysOutlet pähkinänkuoressa:

  • Edullisia löytöjä ja mahdollisuuksia alan ammattilaisille
  • Myydään vain yrityksille ja sellaisessa kunnossa kuin ovat
  • Helppo ja nopea ostoprosessi suoraan myymälässä käteiskaupalla
  • Ei kotiintoimitusta

Oletko ostamassa autoa kuluttaja-asiakkaana? Klikkaa tästä vaihtoautohakuun.

Lue lisää

Vuosittain jo yli 10 000 meille tärkeää ihmistä luottaa meihin 💛