Kotiintoimitus
Bilar-Turva

Mercedes-Benz A 2019 180 d A sedan Business AMG // Widescreen / Lohko / Sport-penkit / Lohko / LED // - *SUURI VARASTON TYHJENNYS!!* -

  • 39 800 km
  • Automaatti
  • Diesel
  • Kerava
alk. 299 €/kk 29 900 € (sis. alv) Toimistokulut 199e
Rekisterinumero
JLM-342
Katsastettu
-
Vaihteisto
Automaatti
Hinta
alk. 299 €/kk29 900 €
Korimalli
Sedan
Vetotapa
Etuveto
Mittarilukema
39 800 km
Ovien lukumäärä
4
Väri
Harmaa
Vuosimalli
2019
Henkilömäärä
5
Sijainti
Kerava
Käyttövoima
Diesel
Kulutus ja päästöt
Maantie
0,0 l/100km
Kaupunki
0,0 l/100km
Yhdistetty
5,2 l/100km
CO2 Päästöt
0,0 g/km
Suorituskyky
Iskutilavuus
1461 cm³
Teho
116 hv
Kiihtyvyys
10,6 s. 0-100 km/h
Huippunopeus
206 km/h
Mitat ja paino
Mitat
1796 x 1454 mm
Tavaratila (VDA)
-
Paino (omamassa)
1455 kg
Max vetopaino
1400 kg
AMG-styling
Metalliväri
Suomi-auto
Merkkiliikkeen huoltokirja
Vähän ajettu
Kahdet renkaat alumiinivantein
Avaimeton käynnistys
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Widescreen
Digimittaristo
Aktiivinen kaista-avustin
Peruutuskamera
Pysäköintiavustin
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Navigointijärjestelmä
Led ajovalot
Musta sisäkaton verhoilu
Nahka-alcantara sisusta
Sport-penkit
Penkinlämmittimet
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Isofix-valmius
Ilmastointi (automaattinen)
Bluetooth handsfree- ja mediantoisto
Keskuslukitus (kaukosäätöinen)
Ajotietokone
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)

Lisätiedot

*Nyt suuri varaston tyhjennys! Koko varastossa ALE-hinnat! 3kk lyhennysvapaa ja käsiraha jopa 0€! Osta auto nyt ja maksa vasta kesäkuussa! Käytä myös ilmainen kotiintoimitus!

*Lisäksi Bilar-Turva jopa 2-vuodeksi(ehdot täyttävään), Bilar-Kasko ja joustava rahoitus koko valikoimaan!*

*Nyt kiireesti kaupoille!*

*Soitot ja esittelyvideo Markolta P*0504350315*

*Erittäin tyylikäs A-sarjalainen AMG paketilla ja maltillisilla kilometrillä. Taloudellisella dieselillä ja mukavalla automaatilla varustettu premium auto. Huippuvarusteet mm: Widescreen, Aktiivinen kaista-avustin, Pysäköintikamera, Pysäköintitutkat, Led-ajovalot, Sporttipenkit, Lohkolämmitin sisähaaralla ja paljon muuta.*

*Mukaan kahdet hyvät renkaat omilla alumiinivanteilla, talveksi Nokialaiset laatu nastat. Tarkka merkkiliikkeen huoltohistoria viimeinen huolto 36tkm kohdalla 10/2022.*

*Varmista auton saatavuus Markolta P*0504350315*

*Tähän autoon saatavilla Bilar-Kasko alkaen 349e/vuosi*

*Tähän autoon saatavilla Bilar-Turva 40000km/24kk*

*Soita tästä autosta Markolle P*0504350315* Saat myös halutessasi videon ja tarvittavat lisätiedot whatsappiin.*

Bilar-rahoitus

Tarjoamme joustavan, vaivattoman ja edullisen rahoituksen mihin tahansa meillä myynnissä olevaan autoon. Rahoitusaika on maksimissaan 72 kk, johon on mahdollista saada myös viimeinen suurempi erä. Ostaessasi auton, ensimmäinen kuukausierä on mahdollista maksaa vasta jopa 3 kuukautta auton oston jälkeen.

Lue lisää

Bilar-kotiintoimitus

Tarjoamme ilmaisen kotiintoimituksen kaikkiin yli 7000€ hintaisiin autoihimme kaikkialle Suomeen. Kotiin toimitetuissa autoissamme on aina 14 vuorokauden palautusoikeus. Toimitamme asiakkaillemme autoja joka päivä ympäri Suomen. Auto on kotiovellasi jopa alle tunnissa tilauksesta!

Lue lisää

Bilar-Turva

Turvaa odottamattomiin korjauskuluihin. Valitse edullinen, suosittu ja huoleton Bilar-Turva. Pienellä kululla paljon turvaa Sinulle ja autollesi.

Rahoituksella hinta vain 2,47 €/päivä alle 220kW autoihin. Voimassa 20 000 km/12 kk.

Lue lisää

Bilar-Kasko

Bilar-Laaja Kasko on kattava, helppo ja edullinen. Kasko on kilpailutettu puolestasi, jotta voit säästää pelkässä kaskossa jopa yli 1000 euroa!

Bilar- Laaja Kaskon hinta on vain 29 € / kk tai 349 € / vuodessa. Mahdollisuus maksaa 12 erässä!! TAI 1 erässä maksettaessa 2,5 %:n alennus!!

Lue lisää

Myynti Kerava